Õpetajad

Rikka Zimmerman

Life Facilitator

Rikka on ülemaailmselt tuntud vaime õpetaja, Life Transformed Coaching Certificate Program ja Life Transformed Advanced Coaching Certification Program‘i looja, tunnustatud rahvusvaheline kõneleja, edukas autor ja laulja/laulukirjutaja. Ajendatuna armastusest inimkonna vastu jagab Rikka õpetusi, kuidas mäletada oma tõelist olemust, saada ühendust jumalikkusega iseendas ning väljendada oma ainulaadsust. Lisaks coaching programmidele on ta veel Life Transformed Level 1 & 2 kursuse looja. Tema kursustel kogetavad taipamised, võimsad protsessid ja vaimsed praktikad on multidimensionaalselt elumuutvad.

 

Avdhoot Shivanand

valgustunud meister

Shiv Yog‘i eesmärk on saavutada keha, vaimu ja emotsioonide täielik tasakaal. Teadvustades inimestele oma reaalsuse loomise võimet ja suunates teadlikult välja astuma automaatsest ohvrirollist, muutub ilmsiks, et saatus on meie endi kätes. Alles siis saab inimene hakata päriselt iseendana elama. Shiv Yog aitab aktiveerida uinunud peenenergiaid läbi Kundalini ärkamise ja annab juhtnöörid, kuidas neid võimsate energeetiliste praktikate läbi igapäevaselt praktiseerida. Eesmärgiks on mitmetasandiline transformatsioon toomaks ellu tervist, õnne, rahulolu, küllust ja hingerahu.

Jaan Jääts

Reiki

Jaan Jääts on Usui Loomuliku Tervendamise Meetodi Reiki õpetaja. Reiki energia avaldub kõiges ja me kõik oleme osa sellest. Kehastuv hing tegutseb oma kehastumismissiooni ehk Vaimu kava täites vaatamata sellele, kas keha-mõistus oma meeltega seda tajub või mitte. Eneseteadvus areneb enda olemuse sügavama teadvustamise suunas ja mingil hetkel tekib mõistmine, et meel saab teadlikult osaleda selle missiooni teostamisel kui ta teeb teadliku valku olla kooskõlas enda hinge ja vaimuga. Mõistuse- ja tundetasandil tähendab see valikut olla alati kooskõlas oma Südamega.

Ryan Eliason

Ryan Eliason

Visionäär

Visonary Business School‘i asutaja Ryan Eliasoni missioon on anda ühiskondlikult teadlikele ettevõtjatele oskused mõjutada ettevõtlussüsteemi eesmärgistatult läbi inimkonda teenivate visioonide. Alates 2011. aastast on kooli õppeprogrammiga ühinenud üle 200 000 visionääri. Tunnustatud kui üks maailma innovaator-ettevõtjate tipptreenereid.

Sebastian Pucelle

Yin jooga

Sebastian Pucelle on rahvusvahelises joogaliidus (Yoga Alliance) registreeritud joogaõpetaja (RTY) ja joogaõpetajate koolitaja (Registred Yoga School – RYS).

Martin Loriot de Rouvray

Teetatervendus

Sertifitseeritud ThetaHealing® õpetaja. Somananda

Somananda

Meditatsioon

Somanandast sai jooga- ja meditatsiooniõpetaja 2000. aastal peale aastaid kestnud joogale ning vaimsetele praktikatele pühendumist. 2010. aastal asutas Sonanda rahvusvahelise jooga kooli, kus saab osaleda jooga- ja meditatsiooniseminaridel, retriitidel ning mitmesugustes töötubades.

Ronelle Stoessel

Teetatervendus

Ronelle on autentne ja võimas intuitiivne tervendaja ja innukas otsija. Viimase 30 aasta jooksul on Renelle elanud maailma eri paikades inspireerides, juhendades ja hõlbustades paljude jaoks tervenemisprotsessi ja isiklikku kasvu. Tema enda teekond on viinud teda arvukatele seminaridele ja kursustel juhendatud inspireerivate mentorite poolt nagu Jim Rohn, dr Wayne Dyer, Anthony Robbins, Deepak Chopra, Louise Hay ja Vianna Stibal. Ronelle omab Theta Healing Master ja Certificate of Science (kõrgeim sertifikaat), mis on välja antud ThetaHealing® Institute of Knowledge‘i poolt (THInK) USA-s.

Kristiina Raie

Vaimne teejuht

Kristiina Raie on vaimne Meisterõpetaja ja teejuht – neljandat põlve ravitseja ja selgeltnägija. Methodraie nime all on Kristiina loonud Üliteadvuse Praktikad, mis on edukalt aidanud paljudel inimestel – terveneda, tõsta energiasagedust, aktiveerida oma võimete potentsiaali. 

 

Ivan Roca

Bioteraapia

Bioteraapia on bioenergeetiline abistatud immuunravi. Inimese bioelektromagneetilist välja stimuleerides on võimalik suunata tema immuunsüsteemi isetervenemise suunas. Bioenergeetiline ravi on sisuliselt erisageduslike bioelektromagnetväljade abil immuunsüsteemi programmeerimine. Ei ole tervenemist ilma immuunsüsteemi kaasamiseta.